Garanti ve İade

Ürünler adresinize ulaştıktan itibaren 7 gün içinde iade yapabilirsiniz.

1. İade koşullarında info@tepsicim.com'a e-mail atmalısınız.

2. Faturanızın yanında iade bilgileri eksiksiz olarak doldurup imzalamalısınız. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, alt bölümündeki iade bölümü doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.

3. İade talebinize onay geldikten sonra 0546 297 14 76 nolu telefondan Yurtiçi Kargo'ya ulaşarak ürünü karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ürünü karşı ödemeli gönderebilmeniz için Yurtiçi Kargo'ya mutlaka Tepsicim.com müşteri numarasını belirtmelisiniz.

4. Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. ( orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Size gönderilen Tepsicim.com kolisi ile yada farklı bir korunaklı koli / kutu içerisinde gönderiniz.)

* Kusurlu ürün iadesinde; kusur hakkında bilgilendirme notu da kargoyla gönderilmelidir. Ürün, belirttiğiniz nota dayanarak uzmanlar tarafından incelenir. Değişim onayı verilen ürün tedarikçinin stoğunda mevcut ise, birebir değişim yapılır. Stokta bulunmayan ürünler iade alınır ve ücret iadesi yapılır.

 

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4