Hakkımızda

Firmamız 1979 yılından beri babadan oğla faliyet göstermektedir.

Ürünlerimiz: Ekmek Tavası (Düz Delikli), Alüminyum Pizza Tepsisi, Alüminyum Kesme Tepsi, Alüminyum Köşeli Yemek Tepsileri, Alüminyum Köşeli Baklava Tepsileri, Alüminyum Künefe Tepsileri, Alüminyum Poğaça ve Börek Tepsileri, Alüminyum Yuvarlak Baklava Tepsileri, Alüminyum İnce Yuvarlak Tepsi, Alüminyum İnce Baklava Tepsi, Alüminyum Yuvarlak Tepsi, Alüminyum Disk, arasında bulunmaktadır. 

 

Firmamız üstün kalite ve servis anlayışıyla , profesyonel yönetim sistemiyle hizmet vermektedir.

Firmamız kurucularının ve çalışanlarının sektörde ki uzun tecrübeleri ve ürünlerimizin yüksek standartları sayesinde, firmamız Orta Doğu da birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Şirketimiz yönetim ,üretim ARGE ve Pazarlama kadrosu ile müşterilerinin her türlü taleplerine cevap verebilme ve isteğe uygun yeni ürünleri hızlıca satışa sunma becerisine sahiptir.

Şirketimizin kalite politikası ; müşteri memnuniyetini esas alan , yüksek kaliteli ürün ve tecrübeli servis hizmetleri ile gelişimimizi devam ettirmektir.

Sürekli gelişimi hedefleyen firmamız bu konuda siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerine öncelik vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz ürünlerimiz için sizlerle birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyarız.Her türlü istek ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Saygılarımızla

 

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4